Eski sevgiliye mesaj atma bahaneleri nelerdir sırasıyla yazdık. Örnek mesajları sizler için derledik. Eski sevgiliye mesaj atmak için en iyi bahaneler bunlar.

Eski sevgiliye mesaj atmak için bahane arıyorsanız onla yeniden sevgili olmak istiyorsunuz demektir. Doğru mu? Eğer cevabınız evet ise eski sevgiliye mesaj atma bahaneleri ile birlikte gelin onu yeniden elde etmenin yollarını da bu yazıda anlatalım. Önce mesaj bahanelerinin neler olabileceğini anlatalım ardından da eski sevgilinizi tekrar elde etmenin yollarını aktaralım.

Eski sevgiliye mesaj atma bahaneleri neler olabilir?

Eski sevgiliye mesaj atma bahaneleri olarak aşağıda göreceğiniz 4 seçenek hayli işe yarar örneklerdir. Bahaneler neler olabilir sorunuza en iyi 4 cevap şöyle;

  1. Aradığınız bir şeyi bulamıyor olduğunuzu bahane etmek,
  2. Ortak bir arkadaşınızın irtibat bilgilerini kaybetmiş olmanızı bahane etmek,
  3. Ayrı olsanız dahi düşman olmadığınız mantığından yola çıkarak ailesinin ve onun bayramını kutlamak ya da benzer kutlamaları bahane etmek,
  4. Birlikteyken bir kez beraber gittiğiniz ve belki çok sevdiğiniz ‘O cafenin adı neydi’ diye sormak,

türü şeyler eski sevgiliye mesaj atma bahaneleri olarak kullanabileceğiniz son derece makul bahanelerdir. Şüphe uyandırmaz! Fakat biz yukarıda da dediğimiz gibi sizi sonuca ulaştıracak asıl şeylerden bahsetmek istiyoruz. Yani eski sevgiliyi nasıl geri kazanacağınızı, onu yeniden elde etmenin metotlarından.

Eski sevgiliye mesaj atma bahanelerinden fazlası lazım!

Eski sevgiliye mesaj atma bahaneleri olarak sunduğumuz örnekler evet şüphe uyandırmaz ama sonuç ta vermeyebilir. Bu bahanelerden fazlası lazım. Onu size geri kazandıracak şeyler yapmanız gerekiyor. Neden? Şöyle düşünün, mesaj atmak için arıyor olduğunuz bahanelerden bir iki tanesi belki çok hoşunuza gidecek. Sonra telefona sarılacak ve mesajı ona yollayacaksınız. Belki cevap vermeyecek, belki verecek. Önce bu riski almış olacaksınız. Buna ‘Tehlike Alarmı 1’ diyelim.

Cevap verecek olursa, bu görüşmenin ne kadar sürüp sürmeyeceğini önceden kestiremeyeceksiniz. Kısa bir görüşmenin size hiçbir faydası olmayacak, uzun bir görüşme olacaksa da bu uzun görüşmenin de size ne kadar faydası olacağı yine öngöremediğiniz bir detay olacak. Yani ‘Tehlike alarmı 2’ devreye girmiş olacak.

Özetle, eski sevgiliye mesaj atma bahanelerinin garantili bir sonucu yok. Kendinizi bir belirsizliğe atmış olacaksınız ve başarısız geçen bu mesajlaşma sonrasında, ona başka iyi bir hamle yapmak için birkaç ay zaman geçmesini beklemek zorunda kalacaksınız. Aksi halde ona zırt pırt mesaj atan, salça bir tip gibi görünecek ve cazibenizi iyice yitireceksiniz. Yapmayın!

Biraz sabırlı olun, en baştan akıllı davranın ve tek hamlede eski sevgiliyi yeniden elde etmenin yolunu uygulayın. Bu yolla başarılı sonucu almaya çalışın. Bu yazının sonunda göreceğiniz link vasıtasıyla Eski Sevgiliyi Elde Et isimli pdf kitabı indirip okuyabilirsiniz. Eski sevgiliye mesaj atma bahaneleri aramaktan vazgeçin, onu size geri kazandıracak gerçek metotlara vakit harcayın.

Bu kitap ayrılma sebebiniz ne olursa olsun, ayrılığınız üzerinden ne kadar zaman geçmiş olursa olsun onu yeniden kazanmanın tüm metotlarını tek tek anlatıyor. Yapılması gerekenleri, asla yapılmaması gerekenleri, kullanılması gereken sözcükleri, kullanmanız gereken beden dilini, ona ne zaman hangi mesajı yollayacağınızı ve ihtiyacınız olacak her şeyi sıralı şekilde gösteriyor.

Onla birlikteyken onu elde tutmanın kurallarını gereği kadar yerine getirememiş olabilirsiniz ama inanın hiçbir şey için geç değil. Hayatımızı yeniden yapılandırmak için her yeni bir gün yeni bir şanstır ve biz de bu şansı tekrar tekrar kullanabiliriz.

“Eski sevgiliye mesaj atma bahaneleri” ile gerçekten vakit harcamayın ve sizi sonuca ulaştıracak yöntemleri bu kitaptan öğrenin deriz. Kitabı incelemek ve okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

eski sevgiliyi elde et e-kitabı oku